Operátor výroby extrúder
Krátky popis pozície

Si technicky zdatný kandidát s technickým myslením? Máš už skúsenosti s nastavovaním strojov?
V tom prípade nám neváhaj poslať Tvoj životopis už dnes.

Detailný popis pozície

Tvojou hlavnou náplňou práce by bolo :

Práca na automatickom stroji.
Vykonávanie pridelenej práce podľa návodu na obsluhu zariadenia, výrobnej dokumentácie a plánu.
Sledovanie správneho chodu výrobného zariadenia.
Kontrola vstupného materiálu.
Nastavovanie parametrov na extrúderovej linke podľa návodu.

Požadujeme

Technické myslenie.
Samostatnosť a precíznosť pri vykonávaní práce.
Práca s PC a základnými programami.

Ponúkame
  •  Práca v kmeňovom stave,
  •  Platové ohodnotenie s možnosťou zvýšenia základnej mzdy po pol roku a vždy so zvýšením kvalifikácie,
  •  Letný a zimný výrobný bonus,
  •  Nástupný bonus 400€ podľa interných pravidiel,
  •  Bonusy za zlepšovacie návrhy,
  •  Bonus na pitný režim zamestnancov,
  •  Stravovanie v areáli spoločnosti, sociálny program,
  •  Príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch,
  •  Príspevky na športové a kultúrne aktivity,
  •  Darčekové poukážky,
  •  Príspevky zamestnávateľa na III.pilier.
  •  Autobusová doprava na zmeny.
    Download als PDF

    lade...